آکامک

آکادمی آموزشی و پژوهشی مهندسی مکانیک

آنلاین آموزش ببینید

با آکامک می‌توانید به صورت آنلاین تخصصی و با هر توان مالی متخصص شوید!

محتوای خودآموز در دسترس

با آموزش‌های آنلاین ما می‌توانید در هر زمان و در هر جایی که هستید به دوره آموزشی خود دسترسی داشته و به یادگیری بپردازید.

مشاوره تخصصی

هر پروژه‌ای را که آغاز کرده‌اید می‌توانید تا پایان راه مشاوران متخصص ما را در کنار خود داشته باشید.

دانش نوین و به‌روز

دوره‌ها و مقالات آموزشی موجود در آکامک از نظر بهینه بودن و تازگی به‌روزرسانی می‌شوند.

پروژه‌های کاربردی

پروژه‌هایی که انجام داده‌ایم در یک بانک اطلاعاتی گردآوری شده و در دسترس کاربران عزیز قرار داده می‌شوند.

آکامک ، اختصار عنوان آکادمی آموزشی و پژوهشی مهندسی مکانیک است که با هدف ارائه آموزش‌های نوین در حوزه مهندسی مکانیک به صورت آنلاین و حضوری  ایجاد شده است. آکامک در 5 حوزه طراحی و شبیه‌سازی ، تحلیل و بهینه‌سازی ، کدنویسی و محاسبات، مباحث آکادمیک و مهارت‌های مهندسی فعالیت می‌کند و در این زمینه‌ها به ارائه آموزش‌های آنلاین و حضوری ، مقالات آموزشی ، کتاب و مستندات آموزشی و بسته‌های جامع خودآموز می‌پردازد. هدف ما این است که بستری آموزشی و پژوهشی همراه با گفت و گوی پویا با دانشجویان، اساتید و مهندسان ایجاد کنیم.

وبلاگ آموزشی | کتابخانه | دوره‌های آنلاین | مشاوره تخصصی

تا کنون بسیاری از موسسات آموزشی و وی‌سایت‌های اینترنتی و ... اقدام به آموزش‌های مختلفی در زمینه مهندسی کرده‌اند. اما بسیاری از این آموزش‌ها از کیفیت لازم برخوردار نبوده و پس از خرید و گذراندن دوره حتی از شرکت در دوره پشیمان‌شده‌اند!

ما می‌خواهیم یک مرجع علمی معتبر، مسئول در قبال دوره‌های آموزشی خود و با کیفیت آموزشی حرفه‌ای همراه با شما دوستان عزیز باشیم.

با آکامک شما تجربه‌ای دلخواه و اطمینان‌آور در یک دوره آموزشی حرفه‌ای خواهید داشت. با آکامک همراه باشید.

دوره‌های آموزشی

آکادمی آموزشی و پژوهشی مهندسی مکانیک دوره‌های آموزشی کلاسیک و آکادمیک را در زمینه‌های طراحی و شبیه‌سازی، تحلیل و بهینه‌سازی، کدنویسی و محاسبات، مهارت‌های مهندسی و مباحث آکادمیک به کاربران عزیز ارائه می‌کند.

مشاوره تخصصی

آکامک بستری نوین در زمینه مشاوره تخصصی در قالب بسته‌های انتخابی برای شما دوستان عزیز فراهم نموده است. با ما تا پایان راه یک همراه متخصص و مطمئن خواهید داشت.